O firmie

Nasza firma na rynku polskim jest jednym z największych dostawców w hurtowej dystrybucji produktów niezbędnych do produkcji masarskiej. W ciągu swojej długoletniej działalności stała się rozpoznawalnym znakiem  kojarzącym się z produktami najwyższej jakości oraz dbałością o klienta.
Od ponad 20 lat dostarczamy Państwu produkty, które w większości są  pozyskiwane bezpośrednio od producentów i polskich rolników jak również importowane z innych kontynentów.  Konsekwentnie staramy się zapewnić optymalną jakość przez najwyższe standardy przy jednoczesnym przestrzeganiu ścisłych pomiarów bezpieczeństwa. Z tego względu korzystamy z Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP). Należymy również do Polskiego Związku Producentów i Dystrybutorów Jelit.
Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałego sukcesu, którego źródłem jest zadowolenie klienta. Uczestniczą w tym wszyscy pracownicy poprzez pracę zespołową oraz zaangażowanie. Staramy się być zawsze w gotowości. Nieustannie służymy radą i pomocą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami  na stronie internetowej.

O firmie

Od ponad 20 lat dostarczamy Państwu produkty, które w większości są  pozyskiwane bezpośrednio od producentów i polskich rolników jak również importowane z innych kontynentów.  Konsekwentnie staramy się zapewnić optymalną jakość przez najwyższe standardy przy jednoczesnym przestrzeganiu ścisłych pomiarów bezpieczeństwa. Z tego względu korzystamy z Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP).

+ Więcej

MAPA

Drukuj

Kontakt

suszpol

28-400 Pińczów
Wola Zagojska Dolna 15

Tel. 41 357 17 45
e-mail: biuro @ susz-pol.pl